Перевезення сільськогосподарської техніки

Зв'язок з нами

Зателефонуйте нашому менеджеру і отримайте розрахунок вашого перевезення.

Автотрали для негабаритної с/г техніки

Надійні та сучасні тягачі VOLVO з спеціальними тралами для перевезення тракторів, комбайнів, сівалок, обприскувачів, прес-підбирачів, зрошувального обладнання та систем, обладнання для елеваторів та зерносушарок, тощо.

Середня вартість перевезення вантажів складає 1.5-2.5 евро за 1 км. Точна вартісь залежить від багатьох параметрів. Заповніть форму нижче або зв’яжіться з нашим менеджером для точного розрахунку ціни перевезення.  Наш менеджер зробить розрахунок за 10 хвилин!

  Оксана Супрунюк

  Консультант по цінам

  +38 (03352) 5-60-52/54

  +38 (067) 679-32-52

  +38 (03352) 5-69-70

   

  Що варто врахувати при плануванні перевезення сільськогосподарської техніки

  Плануючи перевезення сільськогосподарської техніки (трактори, комбайни, сівалки та сівалки, обприскувачі, комбайни, прес-підбирачі, зрошувальні системи, зерносушарки, тощо) та обладнання наземним транспортом, важливо враховувати наступні аспекти:

  Визначте габарити і вагу техніки, щоб забезпечити відповідність місцевим правилам і дорожнім обмеженням. Деякі види обладнання можуть потребувати спеціальних дозволів або супроводу через свої габарити та вагу.

  Сплануйте найбільш підходящий маршрут, враховуючи такі фактори, як стан доріг, мости, естакади та висоту дорожнього просвіту. Уникайте вузьких доріг, низько звисаючих гілок або будь-яких перешкод, які можуть завадити безпечному транспортуванню обладнання.

  Знайдіть і отримайте необхідні дозволи та документацію, необхідні для транспортування негабаритного або надмірно важкого обладнання. Це може включати координацію з транспортними органами або отримання спеціальних дозволів для кожної юрисдикції, через яку буде проходити обладнання.

   Переконайтеся, що обладнання належним чином закріплене і завантажене на вантажівку, щоб запобігти будь-якому переміщенню або пошкодженню під час транспортування. Використовуйте відповідні ремені, ланцюги або методи кріплення, щоб належним чином закріпити обладнання.

  Наймайте досвідчених водіїв, які мають знання та досвід транспортування важкого обладнання. Вони повинні бути знайомі з особливостями поводження з негабаритними вантажами та вміти безпечно орієнтуватися в складних дорожніх умовах.


  Переконайтеся, що транспортна компанія має відповідне страхове покриття для захисту від будь-яких пошкоджень або втрат під час перевезення. Це включає покриття відповідальності за обладнання, що перевозиться, і потенційну шкоду іншим транспортним засобам або майну.

  Проведіть ретельний огляд обладнання перед транспортуванням, щоб виявити будь-які наявні пошкодження або механічні проблеми. Усуньте будь-які проблеми і переконайтеся, що обладнання знаходиться в оптимальному стані для транспортування. Регулярно перевіряйте стан шин, гальм та інших важливих компонентів.

  Підтримуйте чітку комунікацію та координацію між транспортною компанією, власником обладнання та будь-якими іншими залученими сторонами. Обмінюйтеся відповідними деталями, такими як місця отримання та доставки, графіки, а також будь-які конкретні вимоги або інструкції.

  Враховуйте прогнози погоди вздовж запланованого маршруту, щоб уникнути несприятливих умов, які можуть становити ризик для транспортування. Екстремальні погодні умови, такі як сильний дощ, сильний вітер або хуртовини, можуть вплинути на стан доріг і безпечне транспортування обладнання.

  Надавайте пріоритет безпеці протягом усього процесу транспортування. Дотримуйтесь усіх правил дорожнього руху, забезпечте належну сигналізацію та видимість, а також майте плани дій у надзвичайних ситуаціях на випадок нещасних випадків, б

  0 %
  Real cases
  0 k+
  Happy students
  0
  Hours of video
  0 +
  Years of experience

  Негабаритні перевезення

  Адреса

  вул. Володимирська, 154 А

  м. Ковель, Волинська обл.

  45006

  Контакти

  Info@negabarit.net

  +38 (03352) 5-69-70
  Відділ логістики

  +38 (067) 679-32-52
  Відділ логістики

  +38 (067) 334 12 91
  Ремонтна база

  +38 (067) 334-06-00 СТО

  © 2022 – NEGABARIT LLC