Перевезення тягачів та вантажівок
Перевезення вантажної техніки

Зв'язок з нами

Зателефонуйте нашому менеджеру і отримайте розрахунок вашого перевезення.

Спеціалізовані вантажні автовози

Надійні та сучасні автовози VOLVO

Компанія “NEGABARIT” надає першокласні послуги вантажних перевезень з використанням найсучасніших причепів-тягачів. Ми доставляємо ваші вантажівки та тягачі безпечно та ефективно до місця призначення.

Наша команда досвідчених водіїв та операторів має високу кваліфікацію та досвід у перевезенні вантажівок з використанням причепів-тягачів. Ми розуміємо унікальні вимоги до цього виду перевезень і вживаємо всіх необхідних заходів для забезпечення безпечного та надійного транспортування ваших автомобілів.

Пропонуємо широкий спектр послуг

транспортування нових вантажівок від заводів-виробників до дилерських центрів

переміщення вантажівок між різними місцями для технічного обслуговування або ремонту

перевезення особистих транспортних засобів або комерційних вантажівок, які не можуть бути керованими.

Наші причепи для перевезення вантажівок обладнані за останнім словом техніки, включаючи пандуси та гідравлічні підйомники, щоб забезпечити легке завантаження та розвантаження ваших вантажівок. Ми також використовуємо спеціалізоване обладнання для надійного кріплення ваших транспортних засобів на причепі, мінімізуючи ризик будь-яких пошкоджень під час перевезення.

Ми розуміємо важливість своєчасних і надійних перевезень. Саме тому компанія “NEGABARIT” пропонує гнучкі варіанти планування, щоб задовольнити ваші конкретні потреби. Незалежно від того, чи вам потрібне транспортування однієї вантажівки або цілого автопарку, ми можемо надати вам індивідуальне рішення, яке відповідає вашому бюджету та часовим рамкам.

Точна вартісь залежить від інших параметрів. Заповніть форму нижче або зв’яжіться з нашим менеджером для точного розрахунку ціни перевезення.  Наш менеджер зробить розрахунок за 10 хвилин!

  Оксана Супрунюк

  Консультант по цінам

  +38 (03352) 5-60-52/54

  +38 (067) 679-32-52

  +38 (03352) 5-69-70

   

  Що варто врахувати при плануванні перевезення будівельної техніки

  При плануванні наземних перевезень будівельної техніки, такої як екскаватори, бульдозери, крани, екскаватори-навантажувачі, навантажувачі з бортовим поворотом, самоскиди, бетономішалки, баштові крани, колісні навантажувачі, навантажувачі, ножичні підйомники, катки, асфальтоукладальники, грейдери, риштування, слід враховувати кілька факторів, щоб забезпечити безпечний і ефективний процес. Ось кілька важливих порад:

  Зберіть детальну інформацію про розміри, вагу та особливі вимоги до обладнання, що перевозиться. Сюди входять обмеження по висоті, ширині, довжині та вазі. Розуміння специфікацій обладнання має вирішальне значення для вибору відповідних транспортних засобів і маршрутів.

  Визначте оптимальний маршрут для транспортування обладнання, виходячи з його габаритів і ваги. Враховуйте будь-які дорожні обмеження, такі як низькі мости, вузькі дороги, вагові обмеження або зони з обмеженим доступом. Сплануйте альтернативні маршрути на випадок перекриття доріг або непередбачуваних обставин.

  Вивчіть і отримайте необхідні дозволи та дотримуйтесь правил перевезення важкого обладнання. Ці дозволи можуть включати дозволи на негабаритність або надмірну вагу, спеціальні ліцензії на перевезення або дозволи на перекриття доріг, залежно від юрисдикції та обладнання, що перевозиться.

  Враховуйте схеми руху та години пік на запланованому маршруті. Виберіть найбільш підходящий час для перевезення, щоб мінімізувати затори і затримки. Враховуйте будь-які часові обмеження для перевезення негабаритних вантажів, наприклад, вимоги до нічних перевезень.

  Перевірте страхове покриття, щоб переконатися, що обладнання та транспортні засоби належним чином застраховані під час транзиту. Перевірте, чи потрібне додаткове страхування для процесу транспортування, і проконсультуйтеся зі страховими компаніями.

  Якщо необхідно, організуйте використання спеціалізованого обладнання, такого як низькорамні або бортові причепи, крани або рампи для безпечного та ефективного завантаження і розвантаження обладнання. Переконайтеся, що транспортні засоби придатні для перевезення важких вантажів і мають необхідні дозволи та ліцензії.

  Залежно від розміру та ваги обладнання може знадобитися автомобіль супроводу. Транспортні засоби супроводу допомагають попереджувати, контролювати дорожній рух і допомагають маневрувати на складних ділянках. Крім того, для попередження інших водіїв і забезпечення безпеки колони слід використовувати відповідні знаки, прапори і сигнальні вогні.

  Забезпечте належне кріплення вантажу, щоб запобігти його зміщенню або пошкодженню під час транспортування. Використовуйте відповідні методи, такі як стяжні ремені, ланцюги та блокування, щоб надійно закріпити обладнання в транспортному засобі.

  Проведіть ретельну перевірку обладнання та транспортних засобів перед транспортуванням. Переконайтеся, що вони знаходяться в належному робочому стані, включаючи гальма, фари.

  0 %
  Real cases
  0 k+
  Happy students
  0
  Hours of video
  0 +
  Years of experience

  Негабаритні перевезення

  Адреса

  вул. Володимирська, 154 А

  м. Ковель, Волинська обл.

  45006

  Контакти

  Info@negabarit.net

  +38 (03352) 5-69-70
  Відділ логістики

  +38 (067) 679-32-52
  Відділ логістики

  +38 (067) 334 12 91
  Ремонтна база

  +38 (067) 334-06-00 СТО

  © 2022 – NEGABARIT LLC